Her kan du se programmet 2018

00 NB! VIKTIGE ENDRINGER + FEIL I TRYKKET PROGRAM!

Lør 22. sept Kl 14

01 Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør 22. sept & Søn 23. sept kl 12-17

02 Akershus Festning Middelalderarkitektur

Lør 22. sept kl 12-15

03 ByKuben

Lør 22. sept. kl 1130-14

04 Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lør 23. sept. kl 13-15

05 LUND+SLAATTO ARKITEKTERS KONTORER

Lør 22. sept kl. 10 – 14

06 SALT ARENA

Lør 15 - 21

07 Den Norske Opera & Ballett

Lør 22. sept kl 11-17 Omvisning kl. 14, 15 og 16

08 Oslotre AS Kontor

Søn 23. sept 12-15

09 Kulturhuset i Oslo

Søn 23. sept. kl 12-03

10 Omvisning Youngskvartalet

Lørdag 22.sept. 12-15

11 Folk Oslo

Søn 23. sept. kl 14-17

12 Oslo Business Region

Lør 22. sept 13 - 15

13 Nationaltheatret

Lør 22. sept. kl 12

14 Det Norske Teatret

Lør 22. sept. kl 12 og 13

15 VARIOUS ARCHITECTS AS KONTORER

Lør 22. sept 13 - 16

16 Grape Architects As Kontor

Lør 22. sept. kl 16:00-18:00 Lør 22. sept. kl 18:00-00:00

17 Røverstaden

Lør 12 - 15

18 Kunstnernes Hus

Lør 22 & søn 23 sept 12-18

19 Vika Walks / Byvandring

Lør 22. sept Kl 14

20 Henrik Ibsens gate 48 – AMBASSADEN

Lør 22. sept kl 12 – 14

21 DNB Bank ASA Headquarters

Søn 23. sept 12-16

22 antipodes café Stue

Lør 22. sept kl 12 - 16 Søn 23. sept kl 12 - 16

23 Losæter Bakehus

Søn 23 sep kl. 12 – 16

24 LOKOMOTIV STALLEN (Lodalen)

Sør 23. sept kl 13 - 14

25 Totengata 3

Søn 23. sept kl 13-16

26 Sørli lekepark

Lør 22. sept 12 - 13 Søn 23. sept 12 - 13

93 Deichman Biblo Tøyen

Lør 22. sept kl 12-16

27 St.Hallvard kirke

Lør 22. sept kl 07-10

28 Platous gate 6

Lør 22. sept Kl 12 - 14

29 Grow Lab

Lør 22. sept Kl 12-17

30 Landbrukets hus

Lør 22.sept 11 - 15 Søn 23.sept 11 - 15

31 Utstilling på Greenhouse: Unbuilt House

Lør 22. sept kl 11 - 22 Søn 23. sept kl 11 - 22

32 Hollenderkvartalet -Schweigaards gate 40-46

Lør 22. sept 11 - 14 Søn 23. sept 11 -14

33 Oslo ladegård

Lør 22. sept kl 13, 14 & 15

34 Freiaparken

Lør 22. sept kl 12-16

35 Freialand : Freiasalen

Lør 22. sept kl 12-16

36 KOHT

Lør 22. sept kl 12 - 16

37 Wang Ung Oslo / Haslevangen 16

Søn 23. sept Kl 14 – 16

38 D36 – Dælenenggata 36

Lør 22. sept kl. 13–17

39 Korsgata 5

Søn 23. sept kl 13 -16

40 KOLAB

Lør 22. sept kl 12 - 16

41 124m2 Kontor

Lør 22. sept kl 11-15 Søn 23. sept kl. 11-15

42 Fjord Arkitekter

Lør 22. sept kl 12 -14 Søn 23. sept. kl 12-14

43 Deichmans gate og Wilses gate

Lør 22. sept kl 11 - 13

44 Gamle Aker Kirke

Lør 22. sept 12-18, med guiding kl. 14 og 16 Søn 23. sept 14-18, med guiding kl. 15 og 17

45 Glückstads gate 2C “Resurrection”

Lør 22. sept kl 13 - 17

46 Sanatorium

Lør 22. sept 12-16 Søn 23.sept 12-16

47 NRK Radiohuset- Norsk rikskringkasting AS

søn 23. kl 13.30

92 Taktil Arkitekter AS

Lør 22. sept 12 - 16

48 Nordea HQ

Lør 22. sept 12 - 16

49 Kjeglebanen

Lør og søn 22. - 23. sept kl 12-16

50 Mariahuset

Lør 22. sept kl 13 - 17

51 Fram-gården

Lør 22. sept 10-13

52 Nasjonalbiblioteket

Lør 22. sept kl 9 - 01

53 Huitfeldts gate 15

Søn 23. sept kl 12 – 15

54 Bygdø Kongsgården gartneri

Lørdag 22 sept kl. 11 – 15

55 Villa Grande

Søn 23. sept. kl 10-17

56 Hus i Kvernveien

Lør 22. sept. kl 11-17

57 Barneminnelund – Vestre gravlund

Lør 22. sept kl 10

58 Kristian Auberts vei 36

Lørdag 22. sept kl 11-13

59 Makrellbekken Hus -Enebolig Øvre Smestadvei 10b

Lør 22. sept kl. 13 – 16 Søn 23. sept kl. 13 – 16

60 Emanuel Vigelands museum

Lør 22.sep 12-16

61 Villa Faun – Enebolig

Lør 22. sept kl 11 - 15

62 Villa Benjamin

Søn 23. sept kl 14 - 16

63 Villa Stenersen

Lør 22. & 23. sept kl 12-16

64 Riksarkivet

Lør 22. sept kl 12 - 16 Søn 23. sept kl 12 - 16

65 Tilbygg Maridalsveien 63

Søn. 23 sept., kl.14:30-16:00

66 Oslo Urban Walks / Byvandring

Søn 23. sept Kl 14-16

67 Vøyensvingen 10

Lør 22. sept kl 12 -16

68 Lilleborgs såpefabrikk

Lør 22. sept 13-16

69 Trosterudvillaen – Dr. Dedichens vei

Søn 23 sept Kl 12 - 15

70 Lindebergparken

Lør 22. sept kl 10

71 Alfaset Krematorium

Lør 22. sept kl. 12 - 16

72 Førstehjem på Furuset

Lør 22. sept kl 12 - 13

73 Stovnertårnet

Søn 23. sept kl 13-15

74 Solveien 27

Søn 23. sept kl 13 - 17

75 Ingierstrand Bad & Restaurant

Søn 23. sept kl 12 - 17

76 Polhøgda, Fridtjof Nansens hjem

Søn 23. sept kl 14

77 Munkebakken – Fornebu

Søn 23. sept kl 12 & 14

78 Snarøya kirke

Lør 22. sept. kl 11-14

79 Huset på Brønnøya

Lør 22. sept kl 12-15

80 Villa Valkæ – Enebolig

Lør 22. sept kl 11-16

81 Tinghuset-Bærum

Søn 23. sept. 12-14

82 Kadettangen – Sandvika fjordpark

Søn 23. sept kl 12 – 14

83 Rådhuset og Muntherommet

Søn 23. sept kl 12 – 14

84 Sjøholmen – og undersjøisk skulpturpark 

Søn 23. sept kl 12 – 14

85 Haslum kirke

Lør 22. sept. 12-15

86 Haslum krematorium

Lør 22. sept. 12-15

87 Garlaus

Lør 22. sept. & søn 23. sept. 11-16

88 Steinskogen gravlund

Lør 22. sept. 12-15

89 Søndre Skotta gård

Lør 22. sept. 12-15

90 Løkkehaven

Lør 22 sept. 12-15

91 Two in one house – Ekeberglia 61

Lør 22. sept kl 12 - 15

Arrangørpartner:

Sponsorer