Programmet legges ut her. Følg med….

Ås videregående skole

Lørdag

Fra Hotel du Nord til Fabel arkitekter

Lørdag

Share Oslo

Lørdag

Townhouse i Hoffsbyen Hageby

Lørdag
12-15

Byhus i rekke

Lørdag 13-15

Veterinærhøgskolen på Adamstua – Områdevandring

Lakkegata skolegårdspark

Lørdag og søndag

LL35

Lørdag

Tøyen skolebibliotek

Lørdag & søndag
11-16

Villa Grande og MINO

Søndag kl 10-18

Vega Scene

Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Ingierstrand Bad & Restaurant

Lørdag & søndag
Kl 12 - 19

Villa Andenæs – Pantheon for vår tid

Quality Hotel 33

Lørdag

Oslo Golfklubb

Søndag 12-16

Kloden teater

Lørdag kl 11-15

Carpe Diem demenslandsby

Lørdag kl 11-15

Oslo rådhus

Lørdag & søndag
Kl 9-16

Trefoldighetskirken

Lørdag og søndag
Foredrag søndag kl 13

Det Norske Teatret

Lau 12.30 og 13.30

Konventveien

Søndag 12-15

Ladegården

Lørdag kl. 13-16

Bakkehaugen kirke

Lørdag kl. 11-15
Søndag kl. 13-15

Emanuel Vigelands museum

Lør 12-16

Elsero

Lørdag 12-16

Lille «Frognerseteren» på Sætre

Lørdag og søndag 14-16

Ormsundveien Økogrend

Villa Blommenholm

Søndag
Kl. 12-16

Skur 38

Lørdag & søndag
Kl. 10-14

Gustav Vigelands kunstnerhjem og Vigelandmuseet

Lørdag & søndag
Kl. 13 & 14

Vøienvolden gård

Søndag
Kl 12-16

Gamlebyen loft

Lørdag & søndag
Kl 12-14

Huset på Haugen

Lørdag
Kl 12-15

Drageslottet – Villa Fagerheim

Søndag
Kl 14-16

Hall 5 Trikkestallen

Lørdag & søndag
Kl 11-15

NRK Radiohuset- Norsk rikskringkasting AS

Lørdag kl. 12

Victoria terrasse

Lørdag

Veterinærbygningen på Ås

Søndag
Kl 12-15

Dronning Sonja Kunststall og Ridehuset

Lørdag og søndag
Kl 11-17

Bybygg på Norsk folkemuseum

Lørdag og søndag
Kl 12 & 13

Nabolagshuset – liv mellom husene

Lørdag

En kunstnerbolig på Ulven

Lørdag

Solheim på Sætre – tun, hus og hage

Søndag kl 10-16

Ekely

Søn kl 12-14

Bakgård i Tøyengata

Søndag 14-16

Tøyengata 27B 3. etasje

Søndag 14-16

Tøyengata 27B 4. etasje

Søndag 14-16

Elmholtveien 6

Lørdag og søndag 13-16

Enebolig etter danske forbilder

Søndag 11-14

Haugboveien 8B

Søndag kl 11 – 14

I besteforeldrenes eplehage

Søndag kl 11 – 14

Tårnhuset på Båtstø

Lørdag og søndag
12-18

Sverre Fehns Villa Holme

Lør 12-15

Manglerud bad

Lørdag & søndag
Kl 10-14

Indekshuset m/ Ö

Lørdag kl 12

Myntgata gårdsrom – 40 meter med husker!

Lørdag

Ulven park

Lørdag

Atriumhus Fosse & Aasen

Lør & søn12-16

Libakken

Lørdag og søndag 12-18

Uranienborg krypt

Lør 9-11

Tilla og Otto Valstads hjem

Søn 11-15

Labråten

Søn 11-15

Enebolig av Lilla Hansen og Bibliotekshuset av Knut Hjeltnes

Søndag kl 13-16

Villa Lystrup

Søn 11-15

Pressens hus

Lør 10-12

Fram-gården

Lørdag 10-12.00

Mette L Orange

Søn kl 12-15

Hjemme hos Wood arkitektur + design

Lør kl 12-15

Museumsleiligheten på Tøyen

Lør kl 12-15

Justervesenet på Kjeller

Søn 25. sept kl 12-14

Paviljongen

Lør kl 12-15

Frogner Hovedgård

Lør kl 12-15

Ringnes festsal

Lør 12-15

Vålerenga kirke

Lør kl 13-16
Søn kl 12.30-14.00

Mortensrud kirke

Søn kl. 13.30-15.30

Alfaset Krematorium

Søn kl. 12 -16

Gamle Aker Kirke

Lør 14-18 & søn 15-19

Kunstnernes Hus og arkitekturverksted for barn!

Søndag kl 12-20
Verksted 12, 13 og 14.

Kongsgården gartneri

Lør 12-16

Sponsorer 2022:

Offentlig støtte 2022: