Nydalen og Akerselva nord

Stovnertårnet

Lør kl 12-14

Linjeveien 52 D

Søndag kl 12-18

Rødtvet barnehage

Lørdag og søndag kl 11-17

Nordtvet gård barnehage

Lør og søn kl 12-15

Alfaset Krematorium

Lør kl 12-16

Haugmannsparken – BEKLAGER AVLYST!

BEKLAGER AVLYST!

Lillo gård

Lør og søn kl 13-16

Carl Kjelsens vei 41 – BEKLAGER AVLYST!

BEKLAGER AVLYST!

Torgbygget

Kunstnerhjem – Dag Hol & Yachi

Lørdag og søndag kl 13-16

Nye studentboliger på Kringsjå

Riksarkivet

Søn kl 12-16

Midtstubakken

Trosterudveien

Lørdag kl 12-14

Emanuel Vigelands museum

Lør kl 12-16

Konstruksjonsoppgave

Lørdag kl 12-15

Ekelyveien 22

Lør kl 11-13

Villa Stenersen

Søndag kl 12-16

Hus i Kvernveien – Enebolig Boye

Lørdag kl 12-15

Lillesteile hus

Søndag kl 13-16

Næringslivets hus

Lørdag og søndag kl 11-14

NVE-bygget

Lør og søn kl 11-14

Observatoriet

Lør og søn kl 12, 13, 14 og 15

Nordea HQ

Kvinneklinikken – The Sweet leilighetshotell

Lør og søn kl 13-16

Drammensveien 60 (Bydelens hus, tidl. Rikstrygdeverket)

Lørdag kl 10-14

Space Honey

Lørdag kl 12-14

Kjeglebanen

Lørdag og søndag kl 12-18

Kunstnernes Hus

Lørdag og søndag kl 11-17

Fram-gården

Lørdag kl 10-13

Nasjonalbiblioteket

Lør kl 9 - 14

Kongsgården gartneri

Lør kl 12-16

Nye nasjonalmuseet

Lør og søn
Kl 12, 14 og 16

Astrup Fearnley Museet

Lør kl 11-17

Arkitekturvandring Tjuvholmen

Lørdag kl 13

Akershus Festning

Søn 22. sept kl 12-15

Rytterkorpsets Ridehus

Søndag kl 12-15

Rytterkorpsets stall

Søndag kl 12-15

Haakon VIIs gate 2

Lørdag kl 10-15

Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lørdag 12-14

Rådhusbrygge 2

Søndag kl 14

Amerikalinjen

Lørdag kl 11-16

Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør og søn kl 11-17

Øvre Slottsgate

Lørdag kl 14-16

Den Norske Opera & Ballett

Lørdag kl 11-16

antipodes café Studio

Lørdag kl 11-13

Stasjonsallmenningen

Lørdag kl 15

Langkaia

Lør kl 15

Losæter Bakehus

Søndag kl 12-16

antipodes café Stue

Lørdag kl 13-15

Middelalderparken

Lørdag kl 14

Sørenga sentralpark

Lørdag kl 12

Kajakklubben

Søndag kl 10-17

Friluftshuset

Søndag kl 12-16

Galleri Oslo

Søndag kl 12-16

antipodes café Bod

Søndag kl 13-15

Deichman Biblo Tøyen

Søndag klokken 12-16

Leilighet med utsikt over Tøyen

Lør og søn kl 12-15

Vålerenggata 2B

Lør og søn kl 12-15

Bøgata 18C

Lørdag kl 12-15

Arctanderbyen

Søndag kl 13

Timms reperbane

Lør kl 13-16
Søn kl 11-14

Enebolig i Godlia

Lør kl 13-16
Søn kl 11-14

Vulkan

Goethe Institut

Lørdag og søndag kl 12-15

Nedre Foss gård

Lørdag og søndag kl 12-16

Vega

Freiasalen

Lør kl 12-16

Freiaparken

Lør kl 12-16

Prindseloftet

Søndag kl 13-17

Apartment Affairs

Lørdag kl 12-16

Barnehager i Sofienbergparken øst

Søndag kl 12

Tufoen

Lakkegata skolegårdspark

Lørdag kl 13-15

Spaces

Lørdag kl 12-16

Kjernekraft

Lørdag kl 12-15

Rebuilding

Lørdag kl 11-15

Deichmans gate og Wilses gate

Lørdag kl 11-13

Gamle Aker Kirke

Lørdag og søndag kl 14-18

Rekkehus

Sanatorium

Lørdag kl 12-16

Sandvika fjordpark

Tilbygg i Trosteveien

Lødag kl 12-15

Enebolig Stabekk

Lørdag kl 12-17

Villa Bjørgo

Søndag kl 12-16

Hvalstrand bad

01 Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør 22. sept & Søn 23. sept kl 12-17

02 Akershus Festning Middelalderarkitektur

Lør 22. sept kl 12-15

03 ByKuben

Lør 22. sept. kl 1130-14

04 Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lør 23. sept. kl 13-15

05 LUND+SLAATTO ARKITEKTERS KONTORER

Lør 22. sept kl. 10 – 14

06 SALT ARENA

Lør 15 - 21

07 Den Norske Opera & Ballett

Lør 22. sept kl 11-17
Omvisning kl. 14, 15 og 16

08 Oslotre AS Kontor

Søn 23. sept 12-15

09 Kulturhuset i Oslo

Søn 23. sept. kl 12-03

10 Omvisning Youngskvartalet

Lørdag 22.sept. 12-15

11 Folk Oslo

Søn 23. sept. kl 14-17

12 Oslo Business Region

Lør 22. sept 13 - 15

13 Nationaltheatret

Lør 22. sept. kl 12

14 Det Norske Teatret

Lør 22. sept. kl 12 og 13
Load more