Fredag 12. september

Amerikalinjen

Stovnertårnet

Rødtvedt barnehage

Torgbygget

Deichmans gate og Wilses gate

Middelalderparken

Den Norske Opera & Ballett

Akershus Festning

Søn 22. sept kl 12-15

Rytterkorpsets Ridehus

Rytterkorpsets stall

Rekkehus

Rådhusbrygge 2

antipodes café Studio

Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Kirkegata 4

Langkaia

Lør kl 15

Nedre Foss gård

Haakon VIIs gate 2

Kunstnernes Hus

Sanatorium

Nye studentboliger på Kringsjå

Nordtvet gård barnehage

Tufoen

Gamle Aker Kirke

Prindseloftet

Sørenga sentralpark

Stasjonsallmenningen

Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør 22. sept & Søn 23. sept kl 12-17

Losæter Bakehus

antipodes café Stue

Lør & søn

Arctanderbyen

Søn kl 13

Nye nasjonalmuseet

Lør og søn
Kl 12, 14 og 16

Astrup Fearnley Museet

Lør kl 11-17

Nasjonalbiblioteket

Lør kl 9 - 14

Kvinneklinikken – komfort hotel

Kjeglebanen

Drammensveien 60 (Bydelens hus, tidl. Rikstrygdeverket)

Kongsgården gartneri

Lør kl 12-16

Næringslivets hus

NVE-bygget

Lillesteile hus

Ekelyveien 22

Lør 21. sept.

Villa Stenersen

Lør 22. & 23. sept kl 12-16

Heggelibakken

Barnehager i Sofienbergparken øst

Home Decor – loftsleilighet på Løkka

Freiasalen

Lør kl 12-16

Freiaparken

Lør kl 12-16

Haugmannsparken

Lør og søn kl 16:00

antipodes café Bod

Søn

Kampen Park Office

Bøgata 18

Enebolig i Godlia

Trosterudveien

Lør kl 12-14

Konstruksjonsoppgave

Emanuel Vigelands museum

Lør kl 12-16

Midtstubakken

Kunstnerhjem – Dag Hol & Yachi

Riksarkivet

Søn kl 12-16

Alfaset Krematorium

Lør kl 12-16

Linjeveien 52 D

Sandvika fjordpark

Hvalstrand bad

Støpt inn i terrenget

01 Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør 22. sept & Søn 23. sept kl 12-17

02 Akershus Festning Middelalderarkitektur

Lør 22. sept kl 12-15

03 ByKuben

Lør 22. sept. kl 1130-14

04 Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lør 23. sept. kl 13-15

05 LUND+SLAATTO ARKITEKTERS KONTORER

Lør 22. sept kl. 10 – 14

06 SALT ARENA

Lør 15 - 21

07 Den Norske Opera & Ballett

Lør 22. sept kl 11-17
Omvisning kl. 14, 15 og 16

08 Oslotre AS Kontor

Søn 23. sept 12-15

09 Kulturhuset i Oslo

Søn 23. sept. kl 12-03

10 Omvisning Youngskvartalet

Lørdag 22.sept. 12-15

11 Folk Oslo

Søn 23. sept. kl 14-17

12 Oslo Business Region

Lør 22. sept 13 - 15

13 Nationaltheatret

Lør 22. sept. kl 12

14 Det Norske Teatret

Lør 22. sept. kl 12 og 13

15 VARIOUS ARCHITECTS AS KONTORER

Lør 22. sept 13 - 16

16 Grape Architects As Kontor

Lør 22. sept. kl 16:00-18:00
Lør 22. sept. kl 18:00-00:00

17 Røverstaden

Lør 12 - 15

18 Kunstnernes Hus

Lør 22 & søn 23 sept 12-18

19 Vika Walks / Byvandring

Lør 22. sept Kl 14

20 Henrik Ibsens gate 48 – AMBASSADEN

Lør 22. sept kl 12 – 14

21 DNB Bank ASA Headquarters

Søn 23. sept 12-16

22 antipodes café Stue

Lør 22. sept kl 12 - 16

Søn 23. sept kl 12 - 16

23 Losæter Bakehus

Søn 23 sep kl. 12 – 16

24 LOKOMOTIV STALLEN (Lodalen)

Sør 23. sept kl 13 - 14

25 Totengata 3

Søn 23. sept kl 13-16

26 Sørli lekepark

Lør 22. sept 12 - 13
Søn 23. sept 12 - 13

93 Deichman Biblo Tøyen

Lør 22. sept kl 12-16

27 St.Hallvard kirke

Lør 22. sept kl 07-10

28 Platous gate 6

Lør 22. sept Kl 12 - 14

29 Grow Lab

Lør 22. sept Kl 12-17

30 Landbrukets hus

Lør 22.sept 11 - 15

Søn 23.sept 11 - 15

31 Utstilling på Greenhouse: Unbuilt House

Lør 22. sept kl 11 - 22
Søn 23. sept kl 11 - 22

32 Hollenderkvartalet -Schweigaards gate 40-46

Lør 22. sept 11 - 14
Søn 23. sept 11 -14

33 Oslo ladegård

Lør 22. sept kl 13, 14 & 15

34 Freiaparken

Lør 22. sept kl 12-16

35 Freialand : Freiasalen

Lør 22. sept kl 12-16
Load more