Grünerløkka

35 Freialand : Freiasalen

Lør 22. sept kl 12-16

36 KOHT

Lør 22. sept kl 12 - 16

37 Wang Ung Oslo / Haslevangen 16

Søn 23. sept Kl 14 – 16

38 D36 – Dælenenggata 36

Lør 22. sept kl. 13–17

39 Korsgata 5

Søn 23. sept kl 13 -16

40 KOLAB

Lør 22. sept kl 12 - 16

41 124m2 Kontor

Lør 22. sept kl 11-15
Søn 23. sept kl. 11-15

42 Fjord Arkitekter

Lør 22. sept kl 12 -14
Søn 23. sept. kl 12-14

43 Deichmans gate og Wilses gate

Lør 22. sept kl 11 - 13

44 Gamle Aker Kirke

Lør 22. sept 12-18, med guiding kl. 14 og 16

Søn 23. sept 14-18, med guiding kl. 15 og 17

45 Glückstads gate 2C “Resurrection”

Lør 22. sept kl 13 - 17

46 Sanatorium

Lør 22. sept 12-16
Søn 23.sept 12-16

47 NRK Radiohuset- Norsk rikskringkasting AS

søn 23. kl 13.30

92 Taktil Arkitekter AS

Lør 22. sept 12 - 16

48 Nordea HQ

49 Kjeglebanen

Lør og søn 22. - 23. sept kl 12-16

50 Mariahuset

Lør 22. sept kl 13 - 17

51 Fram-gården

Lør 22. sept 10-13

52 Nasjonalbiblioteket

Lør 22. sept kl 9 - 01

53 Huitfeldts gate 15

Søn 23. sept kl 12 – 15

54 Bygdø Kongsgården gartneri

Lørdag 22 sept kl. 11 – 15

55 Villa Grande

Søn 23. sept. kl 10-17

56 Hus i Kvernveien

Lør 22. sept. kl 11-17

57 Barneminnelund – Vestre gravlund

Lør 22. sept kl 10

58 Kristian Auberts vei 36

Lørdag 22. sept kl 11-13

59 Makrellbekken Hus -Enebolig Øvre Smestadvei 10b

Lør 22. sept kl. 13 – 16
Søn 23. sept kl. 13 – 16

60 Emanuel Vigelands museum

Lør 22.sep 12-16

61 Villa Faun – Enebolig

Lør 22. sept kl 11 - 15

62 Villa Benjamin

Søn 23. sept kl 14 - 16

63 Villa Stenersen

Lør 22. & 23. sept kl 12-16

64 Riksarkivet

Lør 22. sept kl 12 - 16
Søn 23. sept kl 12 - 16

65 Tilbygg Maridalsveien 63

Søn. 23 sept., kl.14:30-16:00

66 Oslo Urban Walks / Byvandring

Søn 23. sept Kl 14-16

67 Vøyensvingen 10

Lør 22. sept kl 12 -16

68 Lilleborgs såpefabrikk

Lør 22. sept 13-16

69 Trosterudvillaen – Dr. Dedichens vei

Søn 23 sept Kl 12 - 15

70 Lindebergparken

Lør 22. sept kl 10

71 Alfaset Krematorium

Lør 22. sept kl. 12 - 16

72 Førstehjem på Furuset

Lør 22. sept kl 12 - 13

73 Stovnertårnet

Søn 23. sept kl 13-15

74 Solveien 27

Søn 23. sept kl 13 - 17

75 Ingierstrand Bad & Restaurant

Søn 23. sept kl 12 - 17

76 Polhøgda, Fridtjof Nansens hjem

Søn 23. sept kl 14

77 Munkebakken – Fornebu

Søn 23. sept kl 12 & 14

78 Snarøya kirke

Lør 22. sept. kl 11-14

79 Huset på Brønnøya

Lør 22. sept kl 12-15

80 Villa Valkæ – Enebolig

Lør 22. sept kl 11-16

81 Tinghuset-Bærum

Søn 23. sept. 12-14

82 Kadettangen – Sandvika fjordpark

Søn 23. sept kl 12 – 14

83 Rådhuset og Muntherommet

Søn 23. sept kl 12 – 14

84 Sjøholmen – og undersjøisk skulpturpark 

Søn 23. sept kl 12 – 14

85 Haslum kirke

Lør 22. sept. 12-15

86 Haslum krematorium

Lør 22. sept. 12-15

87 Garlaus

Lør 22. sept. & søn 23. sept. 11-16

88 Steinskogen gravlund

Lør 22. sept. 12-15

89 Søndre Skotta gård

Lør 22. sept. 12-15

90 Løkkehaven

Lør 22 sept. 12-15

91 Two in one house – Ekeberglia 61

Lør 22. sept kl 12 - 15

44 Nordea HQ

Lør 23. sept kl 10-12

75 Vøyensvingen 10

Lør 24. sept kl. 12 - 16

NB! Viktige endringer

NB! Viktige endringer som ikke står i programavisen

1 BOHO-workshop: Byplansjefene

Lør 23. sept kl 12, 13, 15 og 16

2 BOHO-workshop: Rom, sanser og arkitektur

Lør 23. sept. kl 14 og 15

3 BOHO-workshop: Dagen alle mistet nøklene sine

Lør 23. sept. kl 11 og 12

4 BOHO-workshop: Høye bygg

Lør 23. sept. kl 11 -17 Drop-in

5 BOHO-workshop: Labyrint

Lør 23. sept. kl 11 og 14

6 BOHO-workshop: Bygg ditt drømmehus

Lør kl 11-17 Drop-in

7 BOHO-workshop: Hall of Fame

Lør 23. sept kl 11-17

8 BOHO-workshop: Body Architecture

Lør 23. sept. kl 11 og 12

9 BOHO-workshop: Communicating Ideas in Physical Space

Lør 23. sept kl 11-17

10 BOHO-workshop: Et sted å være

Lør 23. sept kl 12-17

11 BOHO-verksted – Kunstnernes Hus

Lør 23. sept kl 14-16

12 BOHO-verksted: FUBIAK

Lør. 23. sept kl 12-14

116 BOHO – Oppsøk, Oppdag og Opplev

Lør 23. sept. kl. 12-17

21 BOHO – City life is puzzling

Lør 23. sept kl 11-17

13 Sentralen

Lør 23. sept. kl. 10-17

16 Flerbruksmøbel

Lør- 23. sept kl 12-14

17 Langbordet

Lør- 23. sept kl 12-16

19 Gyldendalhuset

Lør 23. sept. k 12-15

20 Kunstnernes Hus

Lør 23. sept kl 13

23 Strekkoden barnehage

Lør 23. sept kl 15-17

24 Losæter Bakehus

Søn 24. sept kl 11-17

27 Grønland Kulturstasjon

Lør og søn 23. - 24. sept kl 12 og 14

117 Grønland Kirke

Lørdag 23. sept. kl. 11-15

28 Biblo

Søn 24. sept kl 12-16

29 Vålerenggata 26

Søn 24. sept kl 13-15

30 Brynseng skole – NB! Endret tidspunkt!

NB! Tidspunkt! Lør 23. sept. kl 12-15

33 Leilighet i gammel bygård

Lør 23. sept. kl 15-17
Søn 24. sept kl 12-14

34 Bakgård i Byfornyelsen 1987

Lør 23. sept kl 15-17
Søn 24. sept kl 12-14

35 Deichmans gate

Lør 23. sept kl 14.30

36 Bitraf renovasjonssprosjekt – Dessverre avlyst

- Dessverre avlyst

37 Kristparken

Lør og søn 23. og 24. sept

38 Møllergata skole

Lør 23. sept. kl. 13.00 v/ byantikvar Janne Wilberg

39 Oslo Skolemuseum

Lør 23. sept. kl. 12.00

40 Skolegård Møllergata skole

Lør 23. sept kl 14

41 Bolig i Bergfjerdingen-Dessverre avlyst!

Beklager, avlyst!

42 Vidars gate 9B

Lør 23. sept kl 11-14

43 NRK

Lør 23. og søn 24. kl 13.30

45 Industrigata 36

Arrangørpartner:

Sponsorer