Bolig på Nesøya

Søn kl 12-16

Vålerenga kirke

Lør kl 13-16
Søn kl 12.30-14.00

Kart

Kirsebærlunden lekeplass

Lørdag 12

Vega Scene

Lørdag 12-16

Lakkegata skolegårdspark

Lørdag og søndag

Bakgård i Tøyengata

Søndag 14-16

Tøyengata 27B 3. etasje

Søndag 14-16

Tøyengata 27B 4. etasje

Søndag 14-16

Museumsleiligheten på Tøyen

Lør kl 12-15

Tøyen skolebibliotek

Lørdag & søndag
11-16

Gamlebyen loft

Lørdag & søndag
Kl 12-14

Dronning Ingrids Plass

Lørdag 13-15

Ladegården

Lørdag kl. 13-16

Ulven takterrasse

Lørdag
11-15

Ulven-dag

Lørdag
11-15

Quality Hotel 33

Lørdag 11-15

Kloden teater

Lørdag kl 11-15

Ulven park

Lørdag 11-15

Radisson Red Økern

Lørdag 12-15

Økern portal

Lørdag 11-15.30

Kunstnerboligen på Ulven

Lørdag 11-15

Alfaset Krematorium

Søn kl. 12 -16

Linderud gård

Søn kl 12, 13, 14 & 15.

Gartnerkvartalet

Lørdag 12-15

Nabolagshuset – liv mellom husene

Lørdag 11-15

Pressens hus

Lør 10-12

Fra Hotel du Nord til Fabel arkitekter

Lørdag 12-15

Skur 38

Lørdag
Kl. 10-14

Plakatverksted på Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør & søn
12-17

Førfest – Nasjonalmuseet – Arkitektur!

Lør 18-21

Kuratoromvisning – Inn i felleskapet

Lør 14-15
Søn 13-14 & 14-15

Foredrag om det feministiske arkitekturkollektivet Matrix

Lør 13-14

Oslo rådhus

Lørdag & søndag
Kl 9-16

Share Oslo

Lørdag 12-17

Myntgata gårdsrom – 40 meter med husker!

Lørdag

Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lørdag 12-15

Det Norske Teatret

Lau 12.30 og 13.30

Skråplanet i Rebel

Lørdag 14-17

Tullin

Lørdag
14-17

Kristian August gate 13

Lørdag
14-17

Lysvandring m/ Void

Lørdag 13.30 og 14.30

Domus Juridica

Lørdag
14-17

Mads kontor og kaféen by Mad

Lørdag
14-17

Trekantblokka

Lørdag
14-17

Indekshuset m/ Ö

Lørdag kl 12

Victoria terrasse

Lørdag 13-17

Dronning Sonja Kunststall og Ridehuset

Lørdag og søndag
Kl 11-17

Ruseløkka skole

14 & 15

Ruseløkka skole

Lør 12, 13 &14

Søn 14 & 15

Fram-gården

Lørdag 10-12.00

Kunstnernes Hus

Lør og søn kl. 11-18
Omvisn. kl. 15

Arkitekturworkshop

Lør og søn
Kl. 12-17

Uranienborg krypt

Lør 9-11

Vivaldi-orkesteret

Lørdag forskjellige steder

Briskeby brannstasjon NB! DESSVERRE AVLYST!

NB! DESSVERRE AVLYST!

Hjemme hos Wood arkitektur + design

Lør kl 12-15

Frogner Hovedgård

Lør kl 12-15

Paviljongen

Lør kl 12-15

Gustav Vigelands kunstnerhjem og Vigelandmuseet

Lørdag & søndag
Kl. 13 & 14

Hall 5 Trikkestallen

Lørdag & søndag
Kl 11-15

Bybygg på Norsk folkemuseum

Lørdag og søndag
Kl 12 & 13

Villa Grande og MINO

Søndag kl 10-18

Kongsgården gartneri

Lør 12-16

Villa Andenæs – Pantheon for vår tid

Lørdag 13-16

Villa Furulund

Lørdag 13-17

Elmholtveien AVLYST !

AVLYST

Ekely

Søn kl 12-16

Konvent Garden

Søndag 12-15

Townhouse i Hoffsbyen Hageby

Lørdag
12-15

Elsero

Lørdag 12-16

Emanuel Vigelands museum

Lør 12-16

Bakkehaugen kirke

Lørdag kl. 11-15
Søndag kl. 13-15

Byhus i rekke

Lørdag 13-15

Oslo Golfklubb

Søndag 12-16

Vøienvolden gård

Søndag
Kl 12-16

Ringnes festsal

Lør 12-15

Trefoldighetskirken

Lørdag og søndag
Foredrag søndag kl 13

NRK Radiohuset- Norsk rikskringkasting AS

Lørdag kl. 12

Gamle Aker Kirke

Lør 14-18 & søn 15-19

Huset på Haugen

Lørdag
Kl 12-15

Veterinærhøgskolen på Adamstua – Områdevandring

Lørdag og søndag 12 & 14

Ingierstrand Bad & Restaurant

Lørdag & søndag
Kl 12 - 19

Gaminghuset

Søndag 13-16

Ormsundveien Økogrend

Søndag
Kl. 14-16

Mortensrud kirke

Søn kl. 13.30-15.30

Manglerud bad

Lørdag & søndag
Kl 10-14

Midtåsen 37

Lør og søn
12-15

Justervesenet på Kjeller

Søn 25. sept kl 12-14

Veterinærbygningen på Ås

Søndag
Kl 12-15

Ås videregående skole

Søndag
Kl 12-15

Bikuben

Søndag
Kl 12-15

Sverre Fehns Villa Holme

Lør 12-15

Lille «Frognerseteren» på Sætre

Lørdag og søndag 14-16

Solheim på Sætre – tun, hus og hage

Søndag kl 10-16

Tårnhuset på Båtstø

Lørdag og søndag
12-18

Villa Lystrup

Søn 11-15

Atriumhus Fosse & Aasen

Lør & søn12-16

Haugboveien 8B

Søndag kl 11 – 14

Mette L Orange

Søn kl 12-15
Load more