Oslo vest og utover

Vannkunsten

Rådhusgaten 23B, Skogbrandgården – En hatt for Henrik Bull

Rådhusgaten 7, Garmanngården

Tollbodgaten 10, Den gamle Krigsskolen

Akershus Festning

Nasjonalmuseet – Arkitektur

Rådhuset

Deichman Bjørvika

Skarven

Lørdag og søndag
Kl 09-12

Anda

Lørdag og søndag
Kl 09-12

Havørnen

Lørdag og søndag
Kl 09-12

Måken

Lørdag og søndag
Kl 09-12

Grønlands flytende hage

Tøyen Sørli lekepark

Søndag

Petersborghuset

Timms reperbane

Nedre Foss lekelandskap

Lørdag kl 11

Klimahuset

Begge dager kl 09:30

Hagerommet – Klimahuset

Lørdag kl 10.30

Vinslottet

Glassboksene på loftet

Leilighet i Dalsbergstien

Gamle Aker Kirke

Loftsleiligheter på Adamstuen

Landskap rundt Nasjonalmuseet

Fram-gården

NB! Forhåndspåmelding

Kjeglebanen

Sorgenfri

Vigelandsmuseeet og Vigelands leilighet

Begge dager
12.30. 13.00 13.30 14.30

Harbitz Torg

Piir

Villa Andenæs – Pantheon for vår tid

NVE-bygget

Underground Golfclub / Industrigata 36

Enebolig av Arne Korsmo

Villa Stenersen

Villa Dammans Hage

Villa Damman ble tegnet av Arne Korsmo og Sverre Aasland og…

Emanuel Vigelands museum

Enebolig i rekke

Solvang kolonihager

Hytte i Østveien 235 avd 2

Hytte 464, Solvang avdeling 4

Skråningen – Hytte 474

Kolonihytte, Carina og Amadou

Hytte 560 AVD 5

Enebolig Frønes-Hartmark

Søndag kl 10-12

Kulturtårnet (tidl. Oxertårnet)

Hvervenbuktapaviljongen

Passivhus i Trollveien

Enebolig i massivtre

Folkebadstuen på Nesodden

Oksval terrasse

Modern Activity Center – Gardermoen

Keplerstjernen

Rehabilitering på Strand

Nybygg på Strand

Enebolig Irgens

Lørdag kl 10-12

Asker rådhus

Enebolig Landøya

Åstadbakken 36

Åstadbakken 40

Fiolveien 6

Ladegården

Nils Slaatto, frem og tilbake

Tilla og Otto Valstads hjem

«Hønsehuset» i Murgårda

Tårnhuset på Båtstø

Enebolig etter danske forbilder

Libakken

Asker museum – Boligutstilling

Sverre Fehns Villa Holme

Lørdag og søndag 12-15 (?)

Villa Lystrup

Bibliotekshuset på Nesøya

Lørdag kl 13-16

Stovnertårnet

Lør kl 12-14

Linjeveien 52 D

Søndag kl 12-18

Rødtvet barnehage

Lørdag og søndag kl 11-17

Nordtvet gård barnehage

Lør og søn kl 12-15

Alfaset Krematorium

Lør kl 12-16

Haugmannsparken – BEKLAGER AVLYST!

BEKLAGER AVLYST!

Lillo gård

Lør og søn kl 13-16

Carl Kjelsens vei 41 – BEKLAGER AVLYST!

BEKLAGER AVLYST!

Torgbygget

Kunstnerhjem – Dag Hol & Yachi

Lørdag og søndag kl 12-18

Nye studentboliger på Kringsjå

Riksarkivet

Søn kl 12-16

Midtstubakken

Søndag kl 15-17

Trosterudveien

Lørdag kl 12-14

Emanuel Vigelands museum

Lør kl 12-16

Konstruksjonsoppgave

Lørdag kl 12-15

Ekelyveien 22

Lør kl 11-13

Villa Stenersen

Søndag kl 12-16

Hus i Kvernveien – Enebolig Boye

Lørdag kl 12-15

Lillesteile hus

Søndag kl 13-16

Næringslivets hus

Lørdag og søndag kl 11-14

NVE-bygget

Lør og søn kl 11-14

Observatoriet

Lør og søn kl 12, 13, 14 og 15

Nordea HQ

Lørdag kl 12-15

Kvinneklinikken – The Sweet leilighetshotell

Lør og søn kl 13-16

Drammensveien 60 (Bydelens hus, tidl. Rikstrygdeverket)

Lørdag kl 10-14

Space Honey

Lørdag kl 12-14
Load more