Program lørdag 21. september

Stovnertårnet

Lør kl 12-14

Rødtvet barnehage

Lørdag og søndag kl 11-17

Nordtvet gård barnehage

Lør og søn kl 12-15

Alfaset Krematorium

Lør kl 12-16

Haugmannsparken – BEKLAGER AVLYST!

BEKLAGER AVLYST!

Lillo gård

Lør og søn kl 13-16

Kunstnerhjem – Dag Hol & Yachi

Lørdag og søndag kl 12-18

Nye studentboliger på Kringsjå

Trosterudveien

Lørdag kl 12-14

Emanuel Vigelands museum

Lør kl 12-16

Konstruksjonsoppgave

Lørdag kl 12-15

Ekelyveien 22

Lør kl 11-13

Hus i Kvernveien – Enebolig Boye

Lørdag kl 12-15

Næringslivets hus

Lørdag og søndag kl 11-14

NVE-bygget

Lør og søn kl 11-14

Nordea HQ

Lørdag kl 12-15

Kvinneklinikken – The Sweet leilighetshotell

Lør og søn kl 13-16

Drammensveien 60 (Bydelens hus, tidl. Rikstrygdeverket)

Lørdag kl 10-14

Space Honey

Lørdag kl 12-14

Kjeglebanen

Lørdag og søndag kl 12-16

Kunstnernes Hus

Lørdag og søndag kl 11-17

Fram-gården

Lørdag kl 10-13

Nasjonalbiblioteket

Lør kl 9 - 14

Kongsgården gartneri

Lør kl 12-16

Nye nasjonalmuseet

Lør og søn
Kl 12, 14 og 16

Astrup Fearnley Museet

Lør kl 11-17

Arkitekturvandring Tjuvholmen

Lørdag kl 13

Haakon VIIs gate 2

Lørdag kl 10-15

Asplan Viak Oslo – Kongens gate 1

Lørdag 12-14

Amerikalinjen

Lørdag kl 11-16

Nasjonalmuseet – Arkitektur

Lør og søn kl 11-17

Øvre Slottsgate

Lørdag kl 14-16

Den Norske Opera & Ballett

Lørdag kl 11-16

antipodes café Studio

Lørdag kl 11-13

Langkaia

Lør kl 15

antipodes café Stue

Lørdag kl 13-15

Middelalderparken

Lørdag kl 14

Sørenga sentralpark

Lørdag kl 12

Kajakklubben

Søndag kl 10-17

Friluftshuset

Søndag kl 12-16

Leilighet med utsikt over Tøyen

Lør og søn kl 12-15

Vålerenggata 2B

Lør og søn kl 12-15

Bøgata 18C

Lørdag kl 12-15

Timms reperbane

Lør kl 13-16

Enebolig i Godlia

Lør kl 13-16
Søn kl 11-14

Vulkan – BEKLAGER AVLYST!

Goethe Institut

Søndag klokken 13-16

Nedre Foss gård

Lørdag og søndag kl 12-16

Vega

Lørdag og søndag kl 12-16

Freiasalen

Lør kl 12-16

Freiaparken

Lør kl 12-16

Apartment Affairs

Lørdag kl 12-16

Tufoen

Lakkegata skolegårdspark

Lørdag kl 13-15

Spaces

Lørdag kl 12-16

Kjernekraft

Lørdag kl 12-15

Rebuilding

Lørdag kl 11-15

Deichmans gate og Wilses gate

Lørdag kl 11-13

Gamle Aker Kirke

Lørdag og søndag kl 14-18

Sanatorium

Lørdag kl 12-16

Sandvika fjordpark

Tilbygg i Trosteveien

Lødag kl 12-15

Enebolig Stabekk

Lørdag kl 12-17

Hvalstrand bad

Lørdag og søndag kl12-17

Takk til våre sponsorer:

INDUSTRIGATA 36